Skip links
Project - Pure Domus
Project - Pure Domus
Project - Pure Domus

Pure Domus

Digital Digital

Kunstiline juhtimine
Kasutajaliides
Bränding
Trükidisain
Fotograafia

Site of the Day
Honorable Mention

Pure Domus on bränd, mis püüab luua keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke sisekujundustooteid. Pure Domus usub, et igaüks väärib stiilset ja kaunist rohelist kodu, mis ei kahjustaks meie tervist ega jätaks suurt jalajälge Maa peale.

Pure Domuse missiooniks on toota rohelisi ja keskkonnasõbralikke tooteid sinu koju ning muuta igapäevases elus tavaliselt kasutatavad asjad sinu elukeskkonda panustavaks. Pure Domus püüab luua nii kasulikke kui ka funktsionaalseid tooteid, samal ajal kaitstes loodusvarasid.

Project - Pure Domus

Väljakutse

Alustuseks on oluline käsitleda olulist aspekti selle ettevõtmise juures, nimelt minu olulist osalust selle brändi ühe kaasomanikuna. Tehniliselt ei kuulu see tüüpilise "kliendi" kategooriasse, kuid see esindab olulist ja pikaajalist projekti, millele olen pühendunud üle nelja aasta.

Minu peamine eesmärk hõlmas brändi algusest lõpuni visuaalse identiteedi arendamist, mis hõlmas logo, brändi identiteedi juhiseid, lookbook'i, plakateid, sotsiaalmeedia bännereid ning olulist veebisaiti.

See mitmekülgne projekt on andnud mulle hindamatuid teadmisi e-kaubanduse valdkonnas. See hõlmas väljakutseid seoses maksemeetodi seadistamise ja oluliste kulude optimeerimist.

Lahendus

Pidin alustama algusest, kõige juurest – kogu ideest brändi taga ja sellest, mida see tahtis saavutada. Meil kulus 2 aastat, et lõpuks aru saada, kuhu me tahame minna ja mis peaks olema meie fookus. Ja nii sai Pure Domuse lauseks – Öko-sõbralik luksuskaup.

Sellest teadmisest lähtudes teadsime kohe, mis olid Pure Domuse kaks peamist tegurit: öko-sõbralikkus ja luksus. Logo keskendus öko-sõbralikkusele ning kõik trükimaterjalid, sealhulgas veeb, kandsid minimalistlikku ja luksuslikku tooni. Fotod, mis tegime Rauno Liivandiga, viisid meie veebisaidi parima tulemuseni, mida me oleksime saanud paluda. Nüüd oli kõik ühtne ja tundus, et kõik vajalikud pusletükid olid paigas.

Project - Pure Domus
Project - Pure Domus

Pakun digitaalseid loovlahendusi alustavatele ettevõtetele ja väikeettevõtetele. Aitan oma klientidel edu saavutada.

Open
Drag