Skip links

Lead veebidisainer spetsialiseeritud UI, UX & graafilisele disainile Eestis

Project - OA Coffee

Kõik ühes loovlahendused digiteenustele.

Kevin Lehtla Cover Image

Loovlahendus teenused

Kunstiline suund
Frontend arendus
Kasutajakogemuse (UX) kujundamine
Graafiline disain
Sotsiaalmeedia kujundamine
Plakatite kujundamine

Brändi loomine
Wireframe
Fotograafia
Prototüüpimine

Loovlahendusi pakkuva disainerina alustan igat oma projekti kliendi unikaalsete väljakutsete põhjalikust mõistmisest ning seejärel kujundan kohandatud loovlahenduse, mis ühendab sujuvalt funktsionaalsuse ja esteetika. Minu disainifilosoofia keskendub veendumusele, et disain peaks olema mitte ainult visuaalselt kaunis, vaid täitma ka konkreetset eesmärki. Olen mitmekülgne disainer, kellel on terav silm detailide jaoks ning võime ellu viia igasuguse visiooni.

Minu disaini esteetika areneb pidevalt, keskendudes eriti minimalistlikele ja kaasaegsetele stiilidele. Siiski ei pelga ma katsetada julgemaid disainisuundi, nagu brutal disain.

Minu kirg disaini vastu on kindel ja minu lõppeesmärk on luua disainilahendusi, mis mitte ainult ei vasta, vaid ületavad minu klientide ootusi ja peavad vastu aegade muutustele.

Kui sirvite minu portfooliot, pidage meeles, et see kujutab endast vaid murdosa minu tegelikest tehtud töödest, tulenevalt konfidentsiaalsuskokkulepetest erinevate osapooltega projektis. Siiski oleksin rohkem kui õnnelik arutama kõiki konkreetseid disainivajadusi, mida võite omada, ning pakkuda täiendavaid näiteid minu töödest vastavalt teie soovile. Ärge kartke minuga ühendust võtta, kui teil on veel küsimusi – olen siin selleks, et aidata teil oma nägemust ellu viia.

Võimatust võrratusse lahendusse.

Vabakutselise digiteenuste pakkujana Eestis on minu fookus pakkuda igale oma kliendile personaalset lähenemist. Alates teie veebilehe tegelike probleemide tuvastamisest kuni lisaväärtuse pakkumiseni ettevõttele. Minu eesmärk on viia kasutajate vajadused kooskõlla teie ärieesmärkidega, et aidata teil genereerida lisatulu.

Aitan teie ettevõtet kunstilise suuna, veebilehe arendamise, hoolduse, digitaalse disaini ja trükilahendustega. Olgu selleks disain ja/või arendus teie isikliku portfoolio jaoks või veebipood kuni ettevõte maandumisleheni, kõik on võimalik.

Project - Printing Partners

Üle aastakümne kogemust selles valdkonnas loodan ma vähendada vajadust suure ja kuluka agentuuri järele kliendi ja nende vajaduste vahel. Alates väikestest kuni suurte eelarvetega projektideni, personaalse lähenemisega püüan pakkuda kvaliteetset teenust.

10
Üle

Aastat
kogemust

Plakati disain

Oma armastusega erinevate digitaalsete loovlahenduste vastu naudin ma erinevate plakatite loomist. Alates fantaasiast kuni brutal stiilini või ürituste plakatitest kuni sürrealismi väljenduseni. Tutvuge minu plakatitega, et paremini mõista minu stiili.

Pildistan & Jäädvustan ilusaid hetki

Alates kaunistest portreedest sinust või sinu perekonnast kuni arhitektuuriliste hooneteni teie veebilehe jaoks. Kuna fotograafia on minu kõrvalhobi, tegelen ka vabakutselise fotograafiaga, seega võtke julgelt ühendust oma järgmise fotosessiooni jaoks.

Portreed / Arhitektuur / Äri / Sündmused / Elustiil

Open
Drag