Skip links

Privaatsuspoliitika

See Küpsisepoliitika selgitab, kuidas Kahevahel Clothing OÜ (“Ettevõte,” “meie,” “me,” ja “meie“) kasutab küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid, et teid ära tunda, kui külastate meie veebisaiti aadressil https://kevinlehtla.ee (“Veebisait“). Selgitatakse, mis need tehnoloogiad on ja miks me neid kasutame, samuti teie õigusi nende kasutamise üle kontrolli omamiseks.
 
Mõnel juhul võime kasutada küpsiseid isikuandmete kogumiseks või isikuandmeteks, kui ühendame need muude andmetega.
 
Mis on küpsised?
 
Küpsised on väikesed andmefailid, mis paigutatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui külastate veebisaiti. Küpsiseid kasutavad veebisaidi omanikud laialdaselt oma saitide töötamiseks või tõhusamaks muutmiseks ning aruandluse teabe pakkumiseks.
 
Veebisaidi omaniku (selles juhul Kahevahel Clothing OÜ) poolt seatud küpsiseid nimetatakse “esimese osapoole küpsisteks”. Kolmandate osapoolte poolt seatud küpsiseid nimetatakse “kolmanda osapoole küpsisteks.” Kolmanda osapoole küpsised võimaldavad kolmanda osapoole funktsioone või funktsionaalsust pakkuda veebisaidil või selle kaudu (nt reklaam, interaktiivne sisu ja analüütika). Kolmanda osapoole küpsiseid seadistavad pooled saavad teie arvuti ära tunda nii siis, kui see külastab vastavat veebisaiti, kui ka siis, kui see külastab teatud muid veebisaite.
 
Miks me küpsiseid kasutame?
 
Kasutame nii esimese kui ka kolmanda osapoole küpsiseid mitmel põhjusel. Mõned küpsised on tehnilistel põhjustel vajalikud meie Veebisaidi toimimiseks ja nimetame neid “olulisteks” või “rangeks vajalikeks” küpsisteks. Teised küpsised võimaldavad meil jälgida ja suunata meie kasutajate huve, et parandada meie Online-omandite kogemust. Kolmandad osapooled seavad küpsiseid meie Veebisaidil reklaami, analüütika ja muude eesmärkide jaoks. Seda kirjeldatakse allpool üksikasjalikumalt.
 
Kuidas ma saan küpsiseid kontrollida?
 
Teil on õigus otsustada, kas aktsepteerida või tagasi lükata küpsiseid. Saate oma küpsiseõigusi kasutada küpsise nõusoleku halduris. Küpsise nõusoleku haldur võimaldab teil valida, milliseid küpsisekategooriaid aktsepteerite või tagasi lükkate. Olulisi küpsiseid ei saa tagasi lükata, kuna need on rangelt vajalikud teile teenuste pakkumiseks.
 
Küpsise nõusoleku haldur asub teavitusribal ja meie veebisaidil. Kui otsustate küpsiseid tagasi lükata, saate siiski meie veebisaiti kasutada, ehkki teie juurdepääs mõnele funktsioonile ja meie veebisaidi mõnele alale võib olla piiratud. Võite samuti seadistada või muuta oma veebibrauseri juhtelemente küpsiste aktsepteerimiseks või tagasilükkamiseks.
 
Meie veebisaidi kaudu serveeritud konkreetsete esimese ja kolmanda osapoole küpsiste tüübid ning nende eesmärgid on kirjeldatud allpool olevas tabelis (palun märkige, et konkreetseid küpsiseid võib varieeruda, sõltuvalt konkreetsetest külastatud Online-omanditest):

Analüüsi- ja kohandamisküpsised:

Need küpsised koguvad teavet, mida kasutatakse kas üldises vormis meie Veebisaidi kasutamise mõistmiseks või meie turunduskampaaniate tõhususe mõistmiseks või meie Veebisaidi teie jaoks kohandamiseks.

Nimi:_gid
Eesmärk:Hoiab unikaalse ID sisenemist, mida kasutatakse seejärel statistiliste andmete koostamiseks veebisaidi kasutamise kohta külastajate poolt. See on HTTP küpsisetüüp ja aegub pärast sirvimisseanssi.
Pakkuja:.kevinlehtla.ee
Teenus:Google Analytics Vaata teenuse privaatsuspoliitikat
Riik:Eesti
Tüüp:http küpsis
Aegumine:1 päev
Nimi:_gat#
Eesmärk:Võimaldab Google Analyticsil reguleerida taotluste sagedust. See on HTTP küpsisetüüp, mis kestab ühe seansi jooksul.
Pakkuja:.kevinlehtla.ee
Teenus:Google Analytics Vaata teenuse privaatsuspoliitikat
Riik:Eesti
Tüüp:http küpsis
Aegumine:1 minut
Nimi:_ga_#
Eesmärk:Kasutatakse individuaalsete kasutajate eristamiseks juhusliku numbri määramise abil, mis võimaldab visiitide ja seansside arvutamist.
Pakkuja:.kevinlehtla.ee
Teenus:Google Analytics Vaata teenuse privaatsuspoliitikat
Riik:Eesti
Tüüp:http küpsis
Aegumine:1 aasta 11 kuud 29 päeva
Nimi:_ga
Eesmärk:Salvestab konkreetse ID, mida kasutatakse kasutaja veebisaidi kasutamise andmete koostamiseks. See on HTTP küpsis, mis aegub 2 aasta pärast.
Pakkuja:.kevinlehtla.ee
Teenus:Google Analytics Vaata teenuse privaatsuspoliitikat
Riik:Eesti
Tüüp:http küpsis
Aegumine:1 aasta 11 kuud 29 päeva
 
Kuidas ma saan küpsiseid oma veebibrauseris kontrollida?
 
Kuna viisid, kuidas saate küpsiseid oma veebibrauseri juhtimise kaudu tagasi lükata, varieeruvad brauserist brauserisse, peaksite oma brauseri abimenüüst saama lisateavet. Järgnevalt on teave, kuidas hallata küpsiseid kõige populaarsematel brauseritel:
Lisaks pakuvad enamus reklaamivõrgustikke võimalust loobuda sihitud reklaamidest. Kui soovite rohkem teavet saada, külastage järgmisi linke:
 
Mida öelda teiste jälgimistehnoloogiate kohta, nagu veebimärgised?
 
Küpsised pole ainus viis veebisaidi külastajate tuvastamiseks või jälgimiseks. Aeg-ajalt võime kasutada muid sarnaseid tehnoloogiaid, nagu veebimärgised (mõnikord nimetatakse neid ka “jälgimispiksliteks” või “selgeteks gifideks”). Need on väiksed graafikafailid, mis sisaldavad unikaalset tuvastajat, mis võimaldab meil ära tunda, kui keegi on külastanud meie veebisaiti või avanud meiega seotud e-kirja, mis sisaldab neid. See võimaldab meil näiteks jälgida kasutajate liikluse mustreid ühelt veebisaidi lehelt teisele, edastada või suhelda küpsistega, mõista, kas olete veebisaidile tulnud kolmanda osapoole veebisaidilt kuvatud veebireklaami kaudu, parandada saidi toimivust ja mõõta e-posti turunduskampaaniate edukust. Paljudel juhtudel sõltuvad need tehnoloogiad küpsistest, et korralikult toimida, seega küpsiste tagasilükkamine võib nende toimimist kahjustada.
 
Kas kasutate Flash küpsiseid või kohalikke jagatud objekte?
 
Veebisaidid võivad kasutada ka nn “Flash küpsiseid” (tuntud ka kui kohalikud jagatud objektid või “LSO-d”) muu hulgas teie teenuste kasutamise kohta teabe kogumiseks ja salvestamiseks, pettuste ennetamiseks ja muude veebisaidi toimingute jaoks.
 
Kui te ei soovi Flash küpsiseid oma arvutisse salvestada, saate Flash Playeri seadeid kohandada, et blokeerida Flash küpsiste salvestamine, kasutades veebisaidi hoiustamise seadete paneelil olevaid tööriistu. Samuti saate Flash küpsiseid hallata, minnes üleüldiste hoiustamise seadete paneelile ja järgides juhiseid (mis võivad hõlmata juhiseid, mis selgitavad näiteks, kuidas olemasolevad Flash küpsised kustutada (viidatakse Macromedia saidil “teabele”), kuidas takistada Flash LSO-de paigutamist teie arvutisse ilma teie küsimata ja (Flash Player 8 ja uuemate puhul) kuidas blokeerida Flash küpsiseid, mida ei edasta lehe operaator, kus te parasjagu viibite).
 
Palun märkige, et Flash Playeri seadistamine Flash küpsiste vastuvõtu piiramiseks või piiramiseks võib vähendada või takistada mõnede Flashi rakenduste, sealhulgas meie teenuste või veebisisu, funktsionaalsust.
 
Kas te pakute sihitud reklaame?
 
Kolmandad osapooled võivad pakkuda küpsiseid teie arvutisse või mobiilseadmesse, et pakkuda reklaame meie veebisaidil. Need ettevõtted võivad kasutada teavet teie külastuste kohta sellel ja teistel veebisaitidel, et pakkuda teile asjakohaseid reklaame kaupade ja teenuste kohta, mis võivad teid huvitada. Nad võivad samuti kasutada tehnoloogiat, mis mõõdab reklaamide tõhusust. Seda saab saavutada küpsiste või veebimärkide abil, et koguda teavet teie külastuste kohta sellel ja teistel saitidel, et pakkuda teile asjakohaseid reklaame kaupade ja teenuste kohta, mis võivad teid potentsiaalselt huvitada. Selle protsessi käigus kogutud teave ei võimalda meil ega neil tuvastada teie nime, kontaktandmeid ega muid üksikasju, mis teid otse tuvastaksid, kui te ei otsusta neid esitada.
 
Kui sageli te seda küpsisepoliitikat uuendate?
 
Võime aeg-ajalt uuendada seda küpsisepoliitikat, et kajastada näiteks muudatusi meie kasutatavates küpsistes või muudel operatiivsetel, õiguslikel või regulatiivsetel põhjustel. Palun vaadake seetõttu regulaarselt seda küpsisepoliitikat, et olla kursis meie küpsiste ja nendega seotud tehnoloogiate kasutamisest.
 
Selle küpsisepoliitika ülaosas olev kuupäev näitab, millal see viimati uuendati.
 
Kust ma saan lisateavet?
 
Kui teil on küsimusi meie küpsiste või teiste tehnoloogiate kasutamise kohta, saatke meile e-kiri aadressile kontakt@kevinlehtla.ee
This website uses cookies to improve your web experience.
Open
Drag