Skip links
Project - Oa Coffee
Project - Oa Coffee
Project - Oa Coffee

OA Coffee

Digital Digital

Veebidisain
E-kaubandus
Veebiarendus
Hooldus
Tugi

Site of the Day
Honorable Mention

OA Coffee on Tallinna südalinnas asuv Eesti kohvi röstikoda ja kohvik. See sündis soovist teha midagi lihtsat ja nauditavat, nautides kogu protsessi!

Aastaks 2018 oli asutaja Taniel kohvi valmistanud juba 6 aastat. Kohvi röstiti palju, kuid midagi oli puudu. Ühel päeval tuli tal idee - teha lihtne kohv eestlastele ja nimi mis talle pähe hüppas oli - OA. Ja peagi sündis esimene OA numeraalne kohvisari - OA1, OA2 ja OA3 (hele, keskmine ja tumedam röst). Aja möödudes OA muutus aina populaarsemaks.

Project - OA Coffee

Väljakutse

Nagu iga veebipoe puhul, oli minu peamine väljakutse selle silmapaistvaks muutmine. Peamine eesmärk oli suurendada konversioone uue poe kaudu võrreldes vana poega. Kuna kaubamärk liikus eemale oma vanast nimest ja mustadest toonidest, sai sellest värskelt orgaaniline segu looduslikest toonidest. Meil oli kaks peamist eesmärki selgelt määratletud

1. Luua veebileht B2B-backend osa äripartnerite haldamiseks.

2. Luua visuaalselt atraktiivne frontend baasklientidele koos võimalikult lihtsa kasutajakogemusega heade konversioonide võimaldamiseks.

Project - Oa Coffee

Lahendus

Alates algusest oli selge, et tootepakendid ja nende sisu tuleb visuaalselt esile tuua. OA Kohv maandumisleht oli kavandatud võimalikult lühikeseks, samas piisavalt visuaalselt meeldivaks, et tuua kaasa konversioonid.

Minu idee oli mitte luua segadust, postitusi, blogisid, arvukaid kutseid tegevusele (CTA-sid), videosid ega muid selliseid asju. Idee oli hoida seda nii minimaalsena, kaasaegsena ja atraktiivsena ning ma usun, et eesmärk sai saavutatud. Kui kliendid näevad toodet füüsilistel riiulitel ja hiljem satuvad veebilehele, tunnevad nad samu emotsioone, näevad samu värve ja mõistavad kogu kaubamärgi taga olevat armastust.

Selle kirjutamise ajal on veebilehe disain ja üldine paigutus muutunud, kuid palju asju, mis olid minu algne visioon, on siiani alles.

Project - OA Coffee

Pakun loovlahendusi alustavatele ettevõtetele ja väikeettevõtetele. Aitan oma klientidel edu saavutada.

Open
Drag