Skip links
Project - Elitex
Project - Elitex
Project - Elitex

Elitex

UI/UX UI/UX

UI/UX

Site of the Day
Honorable Mention

EliteX oli uuenduslik krüptovaluutavahetus, millel oli arenenud finantsteenused, mis alustas tegevust 2021. aastal Eestis. Nad tuginesid blockchain tehnoloogiale, et pakkuda kõike, mida vajatakse tarkadeks kauplemiseks ja investeerimiseks.

EliteX-ga said kasutajad nautida kauplemist, kui nad olid professionaalid, ja teha lihtsaid vahetusi, kui nad olid alles algajad.

Project - Elitex

Väljakutse

Elitex tuli minu juurde veebisaidi ümberkujundamiseks ning abi saamiseks ka nende vahetussüsteemide kasutajaliidese ümberkujundamisel. Selles projektis oli minu jaoks peamine väljakutse varasema teadmiste puudumine krüptovahetusplatvormide või maandumislehtede kasutajaliideste kujundamisel. Pidin tegema palju uurimistööd ja leidma teiste inimeste tehtud kujundusi ning uurima, mida krüptoplatformid peamiselt näitavad.

Project - Elitex

Lahendus

Elitexil polnud ühtegi brändiraamatut, seega võtsin selle, mis mul oli, ja lõin kõik ümber kahe peamise värvuse. Tume sinakas-hall ja Elitexi esmane kollane värv. Kõiki teisi värve kasutati peamiselt vahetusplatvormil ning need pidid olema tavalised värvid, mida inimesed harjunud on. Elitexi brändist sai midagi sellist, mida igaüks krüptovaluuta valdkonnas kohe mõistab, milline nende eesmärk on. Usun, et see disain kestab neil mitmeid aastaid.

Project - Elitex

Pakun digitaalseid loovlahendusi alustavatele ettevõtetele ja väikeettevõtetele. Aitan oma klientidel edu saavutada.

Open
Drag