Skip links

City Keeltekool City Keeltekool

Bränding
Veebiarendus
Digitaalne disain
Veebidisain
Haldus & Hooldus

Site of the Day
Honorable Mention

City Keeltekool asutati 2011. aastal Tallinna südalinnas, kõrghoonete vahel. Koolil on kaasaegne lähenemine ja see on omaks võtnud uued võimalused ja arengud keeleõppes.

Neil on kursused inimestele, kes soovivad õppida eesti, vene, soome, inglise, rootsi, norra, taani, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia ja hiina keeli tasemetel A1 kuni C1. Paberi ja tahvli asemel kasutab City Keeltekool arvuteid ja projektorit.

01

Project - City Keeltekool

Väljakutsed

City Keeltekool (linna keeltekool) asutati 2011. aastal Tallinna südames asuvate pilvelõhkujate keskel. Koolil on kaasaegne väljavaade ja ta on omaks võtnud uued võimalused ja arengud keeleõppes.

Minu väljakutse oli luua veebileht, mis tunduks atraktiivne nii noortele kui ka täiskasvanutele, kus nad saaksid kogu vajaliku teabe kooli kohta ja registreeruda keelekursustele.

See oli minu esimene kord luua veebipõhiseid kursuste broneerimissüsteeme, ja tulevikus plaanime seda veelgi täiustada.

Disaini raames tuli õnnelikud ja mängulised elemendid animeerida, et anda kasutajale tunne, et "hei, meile meeldib ka lõbutseda ja me ei ole ainult tõsised õpetajad.

Project - City Keeltekool

02

Koolis on kursused lastele, noortele, täiskasvanutele, tööks, reisimiseks ja veel mõnele muule, mis tähendas, et pidin hakkama illustreerima elemente, mis hõlmavad neid kõiki. Parim lahendus, et mitte kasutajat eksitada, oli paigutada kõik olulisemad alamlehtede lingid mängulisel viisil avalehele. Avaleht oli nüüd koht, kus saaksite kursusele sekunditega registreeruda ja leida kiiresti teavet teiste kursuste kohta.

Lisasin lehele ka küljemenüü, et anda lehele eriline disainipuudutus ja teha see kõik kooskõlas brändiga.

Lahendus

03

Project - City Keeltekool
Open
Drag